Kontakt oss

Brødr Ringstad AS

Bedriftsveien 10, 1890 Rakkestad
Postboks 139, 1891 Rakkestad
Telefon: 69 22 19 00
post@brodr-ringstad.no

Åpningstider kundeservice

Mandag-fredag 9-15

Catering

Kulturhuset, spisesal
Rådhusveien 8 , 1890 Rakkestad

Telefon: 456 15 708 / 69 22 19 00 #1
catering@brodr-ringstad.no

Åpningstider

Mandag-fredag 10-15
Lørdag, etter avtale

 Lager/Ekspedisjon

Industriveien 3, 1890 Rakkestad
Telefon: 959 23 307
erlend@brodr-ringstad.no

Åpningstider 

Mandag-fredag 6-16

Butikkutsalg

Kiwi Bergenhuskrysset
Sarpsborgveien 1, 1890 Rakkestad
Telefon: 69 22 19 00
post@brodr-ringstad.no

Åpningstider 

Mandag-fredag 9-18
Lørdag 9-16

Kontaktpersoner

Kjell Ringstad

Daglig leder

kjell@brodr-ringstad.no

69 22 19 00

Kathrine E. Ringstad

Økonomi og administrativ leder

kathrine@brodr-ringstad.no

458 62 749

Elida Krosby Lilletorp

Markedsleder

elida@brodr-ringstad.no

408 40 411

Paulius Kleiven

Driftsleder

paulius@brodr-ringstad.no

993 46 151

Elin Næristorp

Kvalitetsleder

elin@brodr-ringstad.no

913 80 542

Erlend Krosby

Lager- og logistikkleder

erlend@brodr-ringstad.no

959 23 307

Eirik Lindemark

Systemkoordinator

eirik.lindemark@brodr-ringstad.no

91556480

Anne-Grethe Rydstrøm

Kjøkkensjef

catering@brodr-ringstad.no

903 61 504

Fredrik Haugen

Selger, HoReCa Oslo, Akershus, Østfold

fredrik@brodr-ringstad.no

482 65 128

Anna Kjartansdottir

Seniorkonsulent, salg Vestfold

anna.kjartansdottir@brodr-ringstad.no

950 32 596

Robert Lindberg

Seniorkonsulent, salg dagligvare Oslo, Akershus, Østfold

robert.lindberg@brodr-ringstad.no

924 00 110

Tore Gurik

Seniorkonsulent, salg Vestfold

tore.gurrik@brodr-ringstad.no

952 02 540

Cecilie Glomsrud

Kontormedarbeider

cecilie.glomsrud@brodr-ringstad.no

69 22 19 00

Send inn skjemaet, så kontakter vi deg.